Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
12 травня День Матері
12 травня День Матері

Поділитися новиною:

12 травня День Матері

12 травня в Україні святкують День матері. Це найважливіші жінки для кожного з нас. 11 травня заступник голови Білогірської районної державної адміністрації Віктор Гребенюк разом із начальником Служби в справах дітей адміністрації Валентиною Панасюк відвідали Білогірський дитячий будинок сімейного типу, де привітали з наступаючим святом маму-виховательку Ірину Чернецьку.

Материнська місія – це приклад безкорисливої любові, мати – це, мабуть, єдина людина, яка найщиріше радіє нашим успіхам і найближче до серця приймає наші невдачі. «Не забуваймо частіше спілкуватися з нашими матерями, адже вони завжди чекають на нас, і хочеться побажати, щоб доля їм відвела довге життя при доброму здоров’ї  та відчутті підтримки та любові від дітей та онуків», – сказав підчас привітань Віктор Анатолійович.

День матері - це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили, за їх самопожертву і любов. Тому не забудьте привітати своїх найрідніших матусь. Цього дня ви можете подарувати їм щастя!

Альбом: 12 травня День Матері
Альбом: 12 травня День Матері
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3142 | Переглядів: 358Дата публікації: 14:09 11.05.2019