Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітання голови РДА з нагоди Дня Матері
Привітання голови РДА з нагоди Дня Матері

Поділитися новиною:

Привітання голови РДА з нагоди Дня Матері

Дорогі матері! У другу неділю травня ми відзначаємо найпрекрасніше свято на землі – День Матері. Мати – берегиня роду, начало всіх начал, символ віковічної мудрості й доброти. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва та допомоги. До матері земної ми несемо всі наші болі і невдачі, шукаючи в її теплих і привітних очах втіхи і розради.

Матір супроводжує нас усе життя. Вона відряджає нас у дорослий світ і завжди чекає, коли ми повернемося до батьківського порогу. І де б ми не були, з нами залишаються її мудрі поради, що ведуть нас по складних лабіринтах долі.  На тендітні материнські плечі часто лягав важкий тягар історичних лихоліть. У

роки Другої світової війни жінки-матері нарівні з чоловіками прийняли на себе удар «фашистської чуми», своїми ніжними руками допомогли відродити неньку-Україну в повоєнні роки.

І сьогодні ми низько вклоняємося нашим матерям-героїням, які своєю любов’ю й добротою обігрівають тендітні дитячі серця. Велика шана матерям, що не шкодують свого тепла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
 Дорогі наші матері,  бажаю Вам міцного здоров’я і родинного благополуччя. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей Ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!


 Ми пишаємося своїми берегинями!

 

Голова районної державної адміністрації Р.Муляр

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3141 | Переглядів: 389Дата публікації: 08:22 11.05.2019