Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Робітничі професії на ринку праці Хмельниччини
Робітничі професії на ринку праці Хмельниччини

Поділитися новиною:

Робітничі професії на ринку праці Хмельниччини

В системі заходів державної служби зайнятості щодо працевлаштування незайнятих громадян важливе місце займає професійне навчання.

«На сьогодні роботодавцям потрібні професіонали та спеціалісти широкого профілю з вмінням швидко перенавчатися та освоювати суміжні професії. Тому, служба зайнятості пропонує послуги з професійного навчання. Адже, після завершення навчання гарантія працевлаштування становить майже 100%», - наголошує директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Навчання проводяться на базі навчальних закладів або безпосередньо на виробничій базі підприємств. Наразі, популярними професіями є електрогазозварник, водій автотранспортних засобів, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, охоронник, швачка, продавець, кухар, пекар, кондитер, перукар, манікюрник та інші.

Зазначимо, що майже 80% вакансій, наданих в  Хмельницьку обласну службу зайнятості припадають на робітничі професії. З початку року організовано навчання більш як за 160 професіями та напрямками. Майже 3 тис. безробітних оволоділи навичками робітничих професій.

 

 

 

 

 

 

 

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                  тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3123 | Переглядів: 395Дата публікації: 10:31 06.05.2019