Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Великдень усіх на гостини просить
Великдень усіх на гостини просить

Поділитися новиною:

Великдень усіх на гостини просить

Великдень усіх на гостини просить, Малює сонце полотно небес, І крашанку, як усмішку підносить. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Великдень- це великий день весняного оновлення природи,свято,що очищає людей, робить їх добрими та чуйними.У цей день люди йдуть до церкви відчути на собі красу і силу Божого благословення.Вони приносять до церкви свою любов,віру і надію,святять паски, писанки і крашанки,що є символом життя на землі!
Саме цьому святі присвячена виставка - експозиція"Писанкове мереживо",книжкові виставки:"Світлий празник Великдень","Великодній дивосвіт писанки", яку відвідали молодші учні Білогірської школи мистецтв відділу образотворчого мистецтва разом з викладачем Олігорською О. М. та постійні користувачі - учні 4-х класів Білогірського ліцею. З матеріалами, які представлені на виставках ,а саме-традиції святкування Великодня,про символи святкування,смачні рецепти пасок і що потрібно класти у великодній кошик та про великодне дерево, яке створила художник нашої бібліотеки Маковоз Ірина- розповіла бібліотекар Басюк Р. Дуже цікаво та весело про своїх вихованців та їхні роботи оповідала викладач Олігорська Ольга.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3112 | Переглядів: 327Дата публікації: 11:23 26.04.2019