Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Пасхальні подарунки
Пасхальні подарунки

Поділитися новиною:

Пасхальні подарунки

Пасха — це не просто червоний день календаря, це можливість духовного очищення і просвітлення. Це початок нового життя, в якому буде трохи більше віри, ніж зазвичай. Саме у пасхальні дні кожен з нас має переглянути своє життя, оцінити помисли та вчинки для того, щоб почати новий день з щирим намаганням творити добрі справи. Напередодні Великодня соціальними робітниками Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведені генеральні прибирання осель та прибудинкових територій.

Завдячуючи добрим та небайдужим людям нашого району напередодні свята територіальним центром сформовано пасхальні сувеніри для осіб похилого віку та інвалідів. Працівники територіального центру відвідали  людей похилого віку  та привітали їх з прийдешніми святом Великодня та вручили пасхальні продуктові набори.

Величезна подяка благодійникам нашого району  які небайдужі до проблем одиноких громадян похилого віку. А це такі як Іващук С.П.,  Зацепанюк І.О, Баліцька Л.В, Юрчук О.С., Самойлович А.П., Андрощук Н.І., Рожанський Р.А., Житенко С.О., Карпінська Л.В., родині Міщук Л.В., Щема В.М., Лозінська О.Ф., Мельниченко В.Д., Мисливська С.А., Романова Д.В., Бійчук Д.  Особлива подяка нашим працівникам Салагацькій Л.М., Волинець Н.Ф. та Бісовецькій С.Л. які випікали паски для наших підопічних та всім соціальним робітникам, які долучились до цієї благородної справи.

      Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість, наповнюєте серце світлим почуття надії та турботи.

З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаю. Нехай Великодні свята принесуть в Ваші домівки достаток, спокій і благополуччя, щастя та міцне здоров’я, наповнять серця добром та милосердям.

 

З повагою, З.В Басок  директор Білогірського районного територіального

центру соціального обслуговування (надання соціальних послг).

 

Альбом:
Альбом:
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3109 | Переглядів: 423Дата публікації: 10:51 26.04.2019