Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Чергове засідання колегії РДА
Чергове засідання колегії РДА

Поділитися новиною:

Чергове засідання колегії РДА

25 квітня 2019 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Віктора Гребенюка, за участі начальників відділів та управлінь районної державної адміністрації відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

До порядку денного засідання було включено наступні питання:

1. Про    підсумки проходження опалювального сезону 2018/2019 року та організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року

 

2. Про виконання Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої  освіти «Нова українська школа» 

3.  Про стан  дотримання в районі  мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації трудових відносин

 

За інформацією головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації, що опалювальний сезон 2018-2019 років на об'єктах житлово- комунального господарства та соціальної сфери розпочався вчасно та пройшов без зривів та надзвичайних ситуацій. За період його проходження не зафіксовано випадків відключення споживачів від систем життєзабезпечення. Цьому передувала значна організаційна робота райдержадміністрації, селищних рад та комунальних підприємств.

Так, КП «Білогір'яспецтрансбуд» було проведено вибірковий ремонт покрівель житлових будинків, відремонтовано системи ветдимканалів та оголовків, інженерних вводів.

Проведено ремонт електрощитових в будинках. Пофарбовано будинкові системи газопостачання, замінено вхідні двері в 4 будинках, проведено ремонт, засклення сходових кліток в 6 будинках. На ремонт використано 20 тис. грн. Заборгованості за енергоносії немає.

При підготовці до роботи в осінньо-зимовому сезоні 2019-2020 років. І розроблено заходи, де планується весь комплекс робіт щодо поточної підготовки житлового фонду. Необхідно закупити шифер, скло, цемент інші матеріали. Провести ремонт покрівель 4 будинків, в 6 ремонт систем холодного водопостачання, ремонт електрощитових в 10 будинках. Проте роботи вже розпочаті . На капітальний ремонт кошти з бюджету не передбачені. Тариф на квартплату 1,08грн./м2 не змінювався з 2014 року.

КП «Тепломережа» в 2018 році було проведено планові профілактичні роботи котельного господарства. Для вироблення теплової енергії. підприємством було спожито 88,220 куб. м природного газу на суму 739,1тис. грн. та електричної енергії 34,808 тис. кВт/год. на суму 102,6 тис. грн. Зменшено споживання природного газу відповідно до опалювального періоду 2017-2018 років на 9%.

Заборгованість за природний газ та електроенергію відсутня.

Зривів у теплопостачанні не було.

При підготовці до нового опалювального сезону необхідно провести планові профілактичні роботи відповідно до розроблених заходів.

КП «Водоканал» попередній осінньо-зимовий період пройшов без зауважень. Заборгованість за електроенергію відсутня.

При підготовці до осінньо-зимового сезону 2019-2020 років розроблено заходи для проведення планово - профілактичних робіт. Планується провести вибірковий ремонт вуличних водопроводів, ревізію засувок та оглядових колодязів. Також необхідно провести огляд колодязів та самотічного колектора каналізації.

Тарифи на воду за 1 куб. 11,0 грн. та за водовідведення- 9,0 грн./куб. м.

В закладах охорони здоров'я опалювальний сезон пройшов без відключень. В ЦРЛ використано 142,1 тис куб. м природного газу на суму 1,781 тис. грн. На підготовку до осінньо-зимового періоду 2019-2020 року розроблені планово-профілактичні заходи. Необхідно оглянути та при необхідності провести поточні ремонти водопровідно- каналізаційної мережі, водозабору та КНС, інженерні вводи . Планується провеете капітальний ремонт зовнішніх теплових мереж 76 м /п. та прочистку артезіанської свердловини.

ПМСД природного газу спожито 17,8тис. м3 на суму 284,2 тис. грн., електроенергії використано 16,4тис. кВт. на суму 47,8 тис.грн. У Ямпільській амбулаторії необхідно провести профілактичний ремонт котельні. Провести поточний ремонт ФАПу в с.В’язовець.

Відділом культури розроблено заходи по підготовці до осінньо- зимового сезону 2019-2020 року. В усіх закладах  культури буде проведено поточний ремонт.

Селищним, сільським радам необхідно провести ремонт ігрових та спортивних майданчиків, закупити необхідний резерв вугілля та дров для закладів соціальної сфери. Провести упорядкування сміттєзвалищ, дезинфекцію та ремонт криниць, водопровідної мережі, провести ремонт доріг комунальної власності, закупити дизпальне для використання проти снігових заметів та ожеледиці.

 Загалом засідання колегії пройшло конструктивно. Із розглянутих питань прийняті відповідні рішення колегії та будуть прийняті розпорядження голови  райдержадміністрації. 

 

Альбом: Чергове засідання колегії РДА
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3107 | Переглядів: 467Дата публікації: 11:15 25.04.2019