Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Оголошення
Оголошення

Поділитися новиною:

Оголошення

Запрошуємо здобути професійну освіту за державним замовленням за магістерською програмою за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

(за вечірньою або заочною формами навчання) у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України – єдиному у західному регіоні України (Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька і Чернівецька обл.) закладі освіти, виключно у якому мають право здобувати освіту за державним замовленням (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2013р. № 255) державні службовці 1-5 груп оплати праці, зокрема:

-керівник апарату місцевої держадміністрації та його заступник;

 -начальник самостійного управління, служби та його заступник;

 -начальник самостійного відділу, служби;

-завідувач самостійного сектору;

-заступник керівника департаменту, головного управління, служби;

-заступник керівника самостійного управління, служби.

 

         Основні вимоги до вступників: наявність вищої освіти (бакалавра, спеціаліст чи магістр), стаж державної служби не менше 1 року. Вступні випробування (у формі комп’ютерного тестування і співбесіди) будуть проводитись за графіком у період з 02 травня до 27 липня 2019 року. При поданні електронної заяви на сайті Інституту (www.lvivacademy.com) можна обрати бажану дату проходження вступних випробувань.

         До заяви про вступ (у день проходження вступних випробувань) необхідно додати: копії диплома про вищу освіту та додаткадо нього, трудової книжки, паспорта громадянина України (перша сторінка), реєстраційного номера облікової картки платника податків, 4 кольорові фотокартки розміром 3x4см. Оригінали паспорта і диплома з додатком необхідно пред’явити у приймальній комісії.

         Докладнішу інформацію можна отримати у приймальній комісії Інституту за тел.(032)244-81-12; моб. (098)875-72-61.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3090 | Переглядів: 734Дата публікації: 13:45 26.04.2019