Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Інженер-землевпорядник відтепер сам формує довідку 6-зем
Інженер-землевпорядник відтепер сам формує довідку 6-зем

Поділитися новиною:

Інженер-землевпорядник відтепер сам формує довідку 6-зем

Відтепер довідку за формою 6-земсертифікований інженер-землевпорядник формує самостійно та отримує онлайн за декілька хвилин.

Це значно спрощує та прискорює розробку проектів землеустрою. Замовлення такої довідки доступне на веб-ресурсі електронних послуг Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Формування заяви на довідку з державної статистичної звітності».

Інструкція для використання онлайн сервісу

Додаткова інформація:

Отримана довідка 6-зем є документом, що включається до складу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (користування) під час розробки останнього землевпорядною організацією. Довідка 6-зем – це певна частина вихідних даних для розробки проекту відведення земельної ділянки.

З інформації, що міститься у довідці 6-зем ми можемо дізнатись до складу яких угідь має відноситись наша чи бажана земельна ділянка. Вказаний в довідці 6-зем склад угідь повинен співпадати зі змістом дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки. Місцеве управління Держгеокадастру контролює це питання в ході погодження проекту відведення земельної ділянки.

За матеріалами Білогірського ЦНАП

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3077 | Переглядів: 361Дата публікації: 14:09 08.04.2019