Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Зустріч в територіальному центрі
Зустріч  в територіальному центрі

Поділитися новиною:

Зустріч в територіальному центрі

20 березня в Ветеранській світлиці Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся захід для осіб похилого віку на тему «Сад - город». На захід запрошено головного спеціаліста Держпродспоживслужби в Хмельницькій області відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків Лісняка Юрія Олександровича та начальника Білогірського об’єднаного управління пенсійного фонду Янишину Любов Василівну.

Юрій Олександрович детально розповів про систему захисту рослин, захисту себе в період обробки рослин отрутохімікатами, про те як правильно вибирати та доглядати за рослинами.

Захід зібрав і агрономів і працівників насіннєвої інспекції і просто людей які не уявляють своє життя без земельної ділянки де працюють цілий рік. Майже всі вирощують овочі та фрукти, займаються садом та доглядають за вазонами, а отже мають великий досвід і свої секрети успіху гарного врожаю, з чим і кожен поділився. 

Нашим пенсіонерам дуже доречною стала інформація від Людмили Василівни, яка детально розяснила про індексацію перерахунок і підвищення пенсій з 1 березня 2019 року та відповіла на всі запитання.

Працівниками територіального центру були підготовленні рекомендації коли і чим обприскувати плодові дерева навесні, таблиця сівозміни культур, рекомендації по догляду за трояндами, агрусом, ожиною, жимолосю.

Було проведено акцію «Поділись насінням», учасники зустрічі здійснили обмін насінням гарбузів, квасолі, перцю, огірків, цікавої квітки Чорнушки та гарних вазонів.

Всі бажаючі взяли участь у грі «Дайте відповідь на запитання»,  темою сьогодні були питання на рослинну тематику.

Традиційний чай з пиріжками завершив зустріч.

 

Альбом:
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3041 | Переглядів: 517Дата публікації: 13:48 21.03.2019