Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Інклюзивне навчання
Інклюзивне навчання

Поділитися новиною:

Інклюзивне навчання

Інклюзивне навчання забезпечує доступ до освіти дітей з ООП у ЗЗСО за рахунок застосування методів навчання, що враховують індивідуальні особливості таких дітей. Саме за таким принципом працюють педагоги Ямпільського ліцею, де організовано навчання для однієї дитини(учениці 5 класу). 14 березня 2019 року фахівці ІРЦ ознайомились з роботою даного колекТИВУ, визначили подальші напрямки роботи та намітили шляхи покращення інклюзивного навчання у даній школі.

Зустріч з фахівцями ІРЦ пройшла у формі «живого» діалогу, на якому було проаналізовано роботу команди психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП, виконання індивідуальної програми розвитку дитини, індивідуального освітнього плану.
Спільно з директором ліцею Олуйко М.В., асистентом дитини відвідали уроки, де мали можливість спостерігати за ходом уроку в інклюзивному класі. Також в ході зустрічі асистент вчителя презентувала портфоліо дитини, яке вона веде з початку навчального року.
Слід відмітити, що спільна результативна робота педагогічного колективу Ямпільського ліцею допомагає дитині засвоїти програмний матеріал на належному рівні і сприяє природному процесу її соціалізації.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3033 | Переглядів: 435Дата публікації: 08:55 19.03.2019