Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
ЯК ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ ГОТІВКОЮ В ОЩАДБАНКУ
ЯК ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ ГОТІВКОЮ В ОЩАДБАНКУ

Поділитися новиною:

ЯК ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ ГОТІВКОЮ В ОЩАДБАНКУ

Особи, які не є пенсіонерами, для отримання субсидій у готівці мають зареєструватися на офіційному сайті або в контакт-центрі Ощадбанку. Про це повідомляє прес-служба банку. Зареєструватися потрібно за телефоном 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України). «Це дасть субсидіанту змогу самостійно обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг», – йдеться у повідомленні.

Отримати субсидію ця категорія субсидіантів зможе з 12 числа кожного місяця грошовим переказом через систему «Швидка копійка» Ощадбанку або на поточні рахунки, відкриті в Ощадбанку. Для отримання потрібні лише паспорт та ідентифікаційний код. 

При цьому якщо субсидіант, який не є пенсіонером, вже має поточний рахунок в Ощадбанку, то субсидію автоматично буде зараховано саме на цей рахунок, і Ощадбанк надішле SMS про її надходження (за умови активованої послуги SMS-банкінгу).

Якщо субсидіант не має  поточного рахунку в Ощадбанку, Міністерство соціальної політики надішле адресне повідомлення про суму призначеної субсидії та механізм її виплати через Ощадбанк.  При отриманні першої субсидії в грошовій формі через систему грошових переказів «Швидка копійка» субсидіанту буде запропоновано відкрити поточний рахунок. Це дасть змогу при зарахуванні подальших субсидій отримувати від Ощадбанку SMS про надходження субсидії (за умови активованої послуги SMS-банкінгу). Не потрібно буде кожного разу відвідувати відділення для отримання субсидії – вона буде автоматично зараховуватись банком на картку.

За матеріалами Білогірського ЦНАП

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/3016 | Переглядів: 420Дата публікації: 10:13 13.03.2019