Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В облдержадміністрації затвердили перелік перехідних проектів, що будуть фінансуватися у 2019 році з ДФРР
В облдержадміністрації затвердили перелік перехідних проектів, що будуть фінансуватися у 2019 році з ДФРР

Поділитися новиною:

В облдержадміністрації затвердили перелік перехідних проектів, що будуть фінансуватися у 2019 році з ДФРР

Сьогодні в облдержадміністрації відбулося засідання комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Провів засідання голова облдержадміністрації Вадим Лозовий.

На порядок денний було винесено одне питання: визначення та затвердження переліку перехідних проектів у Хмельницькій області, які отримають подальше фінансування за рахунок коштів ДФРР. Це ті проекти, реалізація яких була розпочата у 2017 чи 2018 році за рахунок цих же коштів.

Як зазначив Вадим Лозовий, відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” цьогоріч для державного фонду регіонального розвитку передбачено 7 млдр. 670 млн.грн. З них 287,994 млн. гривень Мінрегіон України розподілив для Хмельницької області.

Голова адміністрації зауважив, що проекти, представлені сьогодні на розгляд комісії, дійсно мають бути профінансовані цьогоріч, адже майже всі вони перебувають на фінальному етапі, а тому їх завершення є першочерговим завданням. Надалі, додав він, комісія звертатиме увагу на те, щоб проекти, які фінансуватимуться з ДФРР, відповідали стратегії регіонального розвитку. Проект має бути розвитковим для території, де він реалізовується – це одна із ключових вимог.

Начальник управління регіонального розвитку та будівництва ОДА Віра Бригадир коротко нагадала членам комісії, які саме об’єкти розглядаються на сьогоднішньому засіданні.

Членам комісії було запропоновано для розгляду  перелік з 21 об’єкта, 20 з яких мають бути завершені цього року:

 

Після обговорення члени комісії шляхом голосування підтримали рішення щодо включення цих об’єктів до переліку об’єктів, що отримають фінансування з ДФРР.

Запис прямої трансляції засідання можна переглянути на офіційній сторінці облдержадміністрації у Фейсбук.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2999 | Переглядів: 390Дата публікації: 19:20 27.02.2019