Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Засідання клубу "Золота пора"
Засідання клубу \"Золота пора\"

Поділитися новиною:

Засідання клубу "Золота пора"

21 лютого 2019 року в «Ветеранській світлиці» Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулось засідання клубу за інтересами «Золота пора». Сьогоднішня зустріч пройшла за планом «Запитання - відповідь».

 В зустрічі взяли участь – начальник Білогірського об’єднаного управління пенсійного фонду Янишина Любов Василівна, начальник відділу обробки документів Управління соціального захисту населення Мичко Руслана Анатолівна, сімейний лікар ПМСД Якимчук Руслана Володимирівна, директор районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зоя Володимирівна Басок, художній керівник Білогірського РБК Любов Петрівна Особська, пенсіонери, ветерани війни та праці.

 Пенсіонери порушили низку питань, зокрема про перерахунок та підвищення пенсій, про надання субсидій на житлово комунальні послуги та монетизацію субсидій, про медичну реформу, заключення договорів з сімейними лікарями та порядок отримання медичної допомоги, про організацію дозвілля.

На всі поставлені запитання присутні отримали вичерпні відповіді.

Працівниками терцентру було підготовлено рекомендації  - як покращити самопочуття, про користь ходьби та чим зайняти себе на пенсії, а також  всі мали можливість взяти участь у грі «Дайте відповідь на запитання».

По закінченню всі посмакували печивом та гарячим чаєм.

За матеріалами

Білогірського територіального центру

соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 

 

Альбом:
Альбом:
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2982 | Переглядів: 406Дата публікації: 09:49 22.02.2019