Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ
ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Поділитися новиною:

ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

15 лютого 2019 року заступник голови райдержадміністрації Віктор Гребенюк, голова районної ради Володимир Кирилюк та заступник голови Білогірської ОТГ Віктор Поліщук та голова районної спілки ветеранів Афганістану Павло Кузьменко поклали квіти до пям’ятника воїнам – полеглим за волю та незалежність на Сході України та у воєнних конфліктах на території інших держав.

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети. Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України.

 Низько схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся. 
Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2970 | Переглядів: 482Дата публікації: 14:15 15.02.2019