Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
До уваги жителів Білогірського району!
До уваги жителів Білогірського району!

Поділитися новиною:

До уваги жителів Білогірського району!

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 26 листопада 2018 року № 2631-VIII на неділю, 31 березня 2019 року, призначено чергові вибори Президента України. Оскільки на сьогоднішній день виборчий процес вже триває, закликаємо усіх виборців не нехтувати своїм виборчим правом та завчасно здійснити перевірку своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації. При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища — ще й документ, який посвідчує ці зміни.

Особливо це стосується виборців:

які досягли вісімнадцятирічного віку та голосуватимуть вперше;

які з часу останніх виборів змінили прізвище, ім’я, по батькові;

які перебували на консульському обліку у відомчих установах Міністерства закордонних справ України;

колишніх військовослужбовців строкової служби;

громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

громадян, які під час останніх виборів були відсутні у списках виборців або виявили неточності в своїх персональних даних, але не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Виборець, який не здатний пересуватись самостійно, може уповноважити на таке звернення іншу особу.

            Також після 23 березня кожен виборець безпосередньо на своїй виборчій дільниці зможе перевірити свої персональні дані у попередньому списку виборців та у разі виявлення неточностей звернутись із заявою про уточнення списку виборців до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців. Заяву про уточнення попереднього списку виборців можна подати не пізніше, як за 5 днів до дня голосування, тобто до 25 березня 2019 року. Заяви, подані пізніше, не розглядатимуться.

            Крім того, на офіційному сайті Центральної виборчої комісії створено  програмний ресурс «Особистий кабінет виборця» (www.drv.gov.ua). Відтепер  кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може, не виходячи з власної оселі,  перевірити правильність внесення своїх персональних даних до Державного реєстру виборців. Для цього слід зареєструватися на вказаному ресурсі та зробити відповідний запит, вказавши повністю свої ідентифікаційні персональні дані та відомості щодо виборчої адреси. Через деякий час на електронну адресу запитувача, вказану при реєстрації, надійде повідомлення щодо результатів запиту, а саме: чи включені Ви до Державного реєстру виборців та де знаходиться Ваша виборча дільниця. У випадку, якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з вказаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців з письмовою заявою, до якої додаються необхідні документи.

Виборці, які в день голосування перебуватимуть далеко від свого зареєстрованого місця проживання (відрядження, лікування тощо), мають право тимчасово змінити місце голосування, не змінюючи виборчу адресу. Для цього необхідно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців за місцем свого тимчасового перебування або ж за своєю постійною адресою з відповідною заявою не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування - тобто до 25 березня включно.  До заяви додаються документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси (наприклад, довідка з місця навчання, роботи, документи про право власності або оренду житла, документи про робоче відрядження та ін.). Якщо за результатами розгляду заяви буде встановлено її обґрунтованість та наявність підтверджуючих документів, а заявник включений до Реєстру і має право голосу на відповідних виборах, йому буде змінено на час виборів  місце голосування, тобто його виборча дільниця та видане відповідне посвідчення. Особливістю є те, що, якщо виборець змінив своє місце голосування, але все ж таки раптом вирішить голосувати вдома, то цього зробити не зможе, поки не відкличе свою попередню заяву. Але знову ж таки все це можливо тільки до 25 березня.

Також звертаємо Вашу увагу, що видане посвідчення діє одноразово, тобто у разі призначення другого туру виборів цю процедуру подачі заяви та отримання посвідчення необхідно буде повторити.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим, на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування.

            Прийом громадян у відділі ведення Державного реєстру виборців Білогірської районної державної адміністрації здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 8 до 17 год.  (в п’ятницю до 16 год.) за адресою: смт Білогір’я, вул. Шевченка, 46.

            Телефон для довідок  2 09 76.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2967 | Переглядів: 593Дата публікації: 09:15 15.02.2019