Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нарада кухарів закладів загальної середньої та дошкільної освіти
Нарада кухарів закладів загальної середньої та дошкільної освіти

Поділитися новиною:

Нарада кухарів закладів загальної середньої та дошкільної освіти

Питання забезпечення якісним гарячим харчуванням в закладах загальної середньої та дошкільної освіти району з дотриманням всіх визначених законодавством норм та вимог під час його організації стало темою наради з кухарями, що проходила 8 лютого

  Якісне харчування – одна з важливих умов  гармонійного розвитку дитини. Саме тому  питання забезпечення  якісним гарячим харчуванням в закладах загальної середньої  та дошкільної освіти району з дотриманням всіх визначених законодавством норм та вимог під час його організації стало темою наради з кухарями, що проходила 8 лютого у відділі освіти та молоді райдержадміністрації.

     Під час наради виступила начальник нагляду за дотриманням санітарного законодавства Білогірського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Шипульняк Галина Петрівна. Вона закцентувала увагу на актуальних питаннях щодо дотримання вимог санітарного законодавства з організації харчування дітей у закладах освіти; ведення документації кухарями; технології приготування страв та загальні вимоги до утримання  харчоблоків.

     Значна увага була приділена питанню контролю за якістю продуктів, що надходять до харчоблоків від постачальників,  контролю  за якістю продуктів та процесом приготування їжі.

За матеріалами відділу освіти рда

Альбом: Нарада кухарів закладів загальної середньої та дошкільної освіти
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2964 | Переглядів: 400Дата публікації: 13:48 12.02.2019