Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітай улюблену Вікіпедію – напиши в ній статтю!
Привітай улюблену Вікіпедію – напиши в ній статтю!

Поділитися новиною:

Привітай улюблену Вікіпедію – напиши в ній статтю!

Якби кожен читач Вікіпедії написав бодай одну корисну статтю, ми б мали понад 1 млн. корисних статей вже сьогодні – кажуть представники громадської організації “Вікімедіа”. І закликають усіх проявити солідарність і долучитись до днів спільного написання статей в Українську Вікіпедію.

30 січня українська Вікіпедія святкуватиме 15-річчя від часу створення першої статті. З цієї нагоди «Вікімедіа Україна» оголошує про проведення Вікімарафону з написання нових статей до української Вікіпедії, який триватиме з 26 по 30 січня 2019 року.

У рамках Вікімарафону у різних куточках України пройдуть місцеві події, де можна буде навчитися редагувати Вікіпедію і створити свою статтю з допомогою інших вікіпедистів і вікіпедисток. Усі учасники акції отримають пам’ятні сувеніри. Охочі також зможуть прийти і поспілкуватися із досвідченими вікіпедистами в неформальній атмосфері, поставити запитання щодо Вікіпедії та написати разом статті.

28 січня 2019р.  така подія відбудеться і в Хмельницькому.  Усі бажаючі зможуть в рамках Вікімарафону #ЯпишуВікіпедію створити нові статті на будь-яку тему для української Вікіпедії у читальному залі Хмельницької міської центральної бібліотеки (вул. Подільська, 78) з 10:00 до 13:00

Кожен з учасників стане співавтором глобального інформаційного надбання, збереженого у Вільній енциклопедії знань.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2922 | Переглядів: 441Дата публікації: 08:52 23.01.2019