Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Служба зайнятості інформує:про послуги учасникам АТО
Служба зайнятості інформує:про послуги учасникам АТО

Поділитися новиною:

Служба зайнятості інформує:про послуги учасникам АТО

За 2018 рік за допомогою у працевлаштуванні до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулося 1,2 тисяч учасників антитерористичної операції, з них – 17 осіб відкрили власну справу.

 Загалом з 2015 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 7,1 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях. У разі звернення до служби зайнятості демобілізованим учасникам АТО  надаються інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги, сприяння в пошуку роботи, в тому числі допомога в започаткуванні власної справи, залучення до оплачуваних громадських та тимчасових робіт, для бажаючих розглядається можливість професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Зокрема, у 2018 році працевлаштовано – 269 учасників АТО, 59 – проходили професійне навчання, профорієнтаційними послугами скористалися понад 1158 осіб, у громадських та інших  роботах тимчасового характеру взяли участь 39 осіб, 17 – започаткували власний бізнес.

Станом на 1 січня 2019 року кількість зареєстрованих безробітних становила 12,9  тис.осіб, в тому числі 402 військовослужбовця - учасника АТО.

 

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2911 | Переглядів: 480Дата публікації: 14:00 18.01.2019