Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Вітання голови райдержадміністрації з Новим роком та Різдвом Христовим!
Вітання голови райдержадміністрації з Новим роком та Різдвом Христовим!

Поділитися новиною:

Вітання голови райдержадміністрації з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні земляки! Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Ще з дитинства ці свята стали для кожного з нас символом тепла та радості, чарівності та здійснення бажань. У ці святкові дні кожен загадує найзаповітнішу мрію та вірить у її здійснення. Нам усім у цей непростий час потрібні мудрість і терпіння, взаємоповага та впевненість у кращому майбутньому. Тому у переддень Нового 2019 року хочемо побажати всім мешканцям Білогірщини миру, міцного здоров’я, злагоди та віри. Віри в себе, віри в людей, віри в те, що, незважаючи ні на які перепони, будь-яка справа, якщо вона робиться від щирого серця, буде успішною. Чи справдяться наші сподівання, залежить передусім від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, щоденної кропіткої праці.

Зустрічаючи одне з найвеличніших християнських свят – Різдво Христове, переконані, що зійде на нашу землю Боже благословення, ясним променем увійде в наші оселі, порадує і звеселить наші родини, вселить віру і надію на мир, щасливу долю, добро та благополуччя.

Нехай новий рік буде і в справах, і в особистому житті успішним і благополучним, прийде з миром і подарує вам багато щасливих миттєвостей!

З Новим роком, з новим щастям!

Голова районної державної адміністрації Р.Муляр

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2872 | Переглядів: 581Дата публікації: 22:30 31.12.2018