Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Права людини
Права людини

Поділитися новиною:

Права людини

11 грудня працівниками Білогірського районного сектору філії Державної установи “Центр пробації” у Хмельницькій області, спільно з начальником відділу Білогірського бюро правової допомоги Юлією Піхотинською та начальником сектору привенції Білогірського ВП Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, в рамках співпраці та #ВсеукраїнськогоТижняПрава проведено виховний захід для осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, які перебувають на обліку уповноваженого органу пробації, на тему: “Права людини”.

Захід відбувся у приміщенні Білогірського районного сектору з питань пробації.Під час бесіди розповіли присутнім, що 10 грудня у світі відзначають Міжнародний день захисту прав людини. Саме у цей день у далекому 1948 році Генеральною Асамблеєю ООН прийнято Загальну декларацiю прав людини. Цей документ вважається однією з основ сучасного світового правопорядку, увійшов до книги рекордів Гіннесса за кількістю мов, на які був перекладений.
Зустрічі такого характеру на даний час є дуже актуальними, адже сприяють поширенню знань про свої права та вміння їх застосовувати у повсякденному житті.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2836 | Переглядів: 378Дата публікації: 13:27 11.12.2018