Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітання голови РДА з Днем місцевого самоврядування
Привітання голови РДА з Днем місцевого самоврядування

Поділитися новиною:

Привітання голови РДА з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад. Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем місцевого самоврядування! Ви обрані людьми, які довірили Вам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі. Тому Ви зобов’язані повсякчас дбати про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб територіальних громад, про добробут кожного мешканця нашого району. І сьогодні, в непростий для всього українського народу час, саме органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю громад та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.

Особливі слова подяки адресую ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування.

Бажаю усім, хто працює на благо територіальних громад свого району, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров'я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань.

Голова районної державної адміністрації Р.Муляр

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2794 | Переглядів: 451Дата публікації: 10:16 07.12.2018