Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Президент привітав ветерана АТО Дармороса та його родину з новосіллям
Президент привітав ветерана АТО Дармороса та його родину з новосіллям

Поділитися новиною:

Президент привітав ветерана АТО Дармороса та його родину з новосіллям

Президент Петро Порошенко відвідав ветерана АТО Олександра Дармороса та його родину під час робочої поїздки на Хмельниччину. Глава держави привітав героя та його родину з новосіллям. Петро Порошенко нагадав, що на попередній зустрічі з Олександром та дружиною прийняв запрошення завітати в гості до їх нового будинку.

Глава держави нагадав, що було створено Міністерcтво ветеранів, діяльність якого буде спрямована на допомогу ветеранам. «Обрали вже міністра – Ірину Фриз, і зараз декілька ветеранів призначимо на посади керівників департаментів, заступників міністра для того, щоб швидко налагодити ветеранську справу. Для того, щоб кожен ветеран мав тверде переконання, підтвердження, що держава ставить це своїм першим пріоритетом – турботу про ветеранів», – зазначив Президент.

Петро Порошенко також наголосив, що ветеранський досвід особливо важливий для ефективної роботи з відомства.

«І ваш досвід, і ваш приклад країні надзвичайно потрібні», – звернувся до ветерана Глава держави, додавши, що Олександр є прикладом сильного духу, віри в Україну та патріотизму.

Президент також зазначив, що у зв’язку із актом агресії Росії та нападом на українських моряків в Керченській протоці, підписав Указ про введення воєнного стану до 26 грудня.

Він також зауважив, що з моменту появи інформації про напад на українські кораблі було тисячі заявок від ветеранів АТО, які вже пакували рюкзаки та заявляли про готовність йти боронити державу.

Олександр Дарморос подякував Главі держави та відзначив допомогу місцевої влади і благодійників у ремонті та облаштуванні будинку.

У серпні 2018 року Олександр Дарморос придбав двоповерховий будинок за відповідною державною програмою. На момент придбання загальна готовність внутрішніх та зовнішніх ремонтних робіт у будинку становила 40 %. Протягом вересня-листопада 2018 року силами родини, волонтерів, друзів та за сприяння облдержадміністрації у будинку було завершено ремонтні роботи.

Президент вручив родині подарунок.

У січні 2015 року Олександр Дарморос був мобілізований до лав Збройних Сил України та проходив службу у 8-му окремому полку спеціального призначення в м. Хмельницький.

У березні 2016 року під час виконання бойового завдання в районі селища Золоте Луганської області в результаті підриву на міні отримав поранення, внаслідок якого втратив ногу та зір.

Олександр перебував на лікуванні у США. Пройшов відбір для участі у 43-му Марафоні морської піхоти США у 2018 році.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2772 | Переглядів: 373Дата публікації: 09:07 03.12.2018