Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Урядом затверджено Перспективний план формування територій громад Хмельницької області
Урядом затверджено Перспективний план формування територій громад Хмельницької області

Поділитися новиною:

Урядом затверджено Перспективний план формування територій громад Хмельницької області

Проектом перспективного плану формування територій громад області, який був доопрацьований облдержадміністрацією у поточному році, передбачено утворення на території області 62-х об’єднаних територіальних громад. 14 червня 2018 року рішенням обласної ради схвалено зміни до проекту перспективного плану формування територій громад в межах усієї території області.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2018 року №901-р затверджено зміни до перспективного плану формування територій громад Хмельницької області.

Облдержадміністрацією у 2018 році надано 5 висновків на відповідність Конституції та законам України проектів рішень щодо утворення об’єднаних територіальних громад (Білогірської, Улашанівської, Ямпільської, Теофіпольської, Новоставецької) та 7 висновків щодо добровільного приєднання до об’єднаної територіальної громади (Гуменецької, Крупецької, Розсошанської сільських, Красилівської, Полонської та Волочиської міських ОТГ та  м. Славута).

У квітні п.р., відповідно до постанови ЦВК, відбулись перші вибори депутатів місцевих рад та голів об’єднаних громад у Білогірській селищній та Шаровечківській сільській ОТГ. 23 грудня 2018 року відбудуться перші вибори депутатів та голів місцевих рад Улашанівської, Ямпільської, Новоставецької ОТГ. ЦВК не призначено додаткових виборів депутатів у Гуменецькій  та Крупецькій ОТГ, до яких приєднались сільські ради. Чинним законодавством не передбачено проведення додаткових виборів у міських об’єднаних громадах (Красилівській, Полонській, Волочиській та Славутській ОТГ).

Станом на 1 грудня 2018 року кількість утворених об’єднаних територіальних громад становить 42, площа яких 11,18 тис. кв.км (54,1% площі області), увійшли 767 населених пунктів з населенням 505,028 тис. осіб (40% від населення області, 333 базові ради).

Управління регіонального розвитку
та будівництва ОДА

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2771 | Переглядів: 410Дата публікації: 09:03 03.12.2018