Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Повідомлення про початок процедури громадських слухань проекту Детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту с. Кур’янки на території Кур’янівської сільської ради Білогірського району Хмельницької області для розміщення сонячної електростанції потужністю 10 мВт
Повідомлення про початок процедури громадських слухань проекту Детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту с. Кур’янки на території Кур’янівської сільської ради Білогірського району Хмельницької області для розміщення сонячної електростанції потужністю 10 мВт

Поділитися новиною:

Повідомлення про початок процедури громадських слухань проекту Детального плану території земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту с. Кур’янки на території Кур’янівської сільської ради Білогірського району Хмельницької області для розміщення сонячної електростанції потужністю 10 мВт

1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації. Білогірська районна державна адміністрація повідомляє про процедуру громадських слухань проекту Детального плану території земельної ділянки площею 21 га для розміщення та експлуатації сонячної електростанції потужністю 10 МВт за межами населеного пункту с. Кур’янки на території Кур’янківської сільської ради Білогірського району, Хмельницької області (далі – Детальний план території). Відповідне повідомлення розміщено у Білогірській районній газеті «Життя і слово» від 30 листопада 2018 року № 95-96 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (далі – Порядок проведення громадських слухань).

Проект Детального плану території розробляється на підставі Розпорядження Білогірської районної державної адміністрації № 306/2018-р  від 15.11.2018 року з метою обґрунтування потреби формування земельної ділянки для розміщення та експлуатації сонячної електростанції потужністю 10 МВт (об’єкту альтернативної енергетики з використанням енергії сонця – далі по тексту СЕС), залучення інвестицій в розвиток альтернативної енергетики у Білогірському районі, створення додаткових робочих місць рамках приватного та державного партнерства, зокрема виявлення можливості розташування СЕС з врахуванням комплексу умов, інтересів громадян, держави та інвестора, зміна цільового призначення земельної ділянки з земель сільськогосподарського призначення на землі для розміщення, будівництва та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, відображення існуючого функціонального використання земельної ділянки та формування принципів планувальної організації забудови, з визначенням всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами і правилами.

Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об'єкту містобудування, відведення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж тощо.

2. Основні техніко – економічні показники.                                                                          

Потужність сонячної електростанції близько 10 МВт. Площа земельної ділянки близько 21 га. Кількість фотогальванічних панелей потужністю 360 Вт – 34272 шт. Кількість інверторів потужністю 2500 кВт– 4 шт. Розподільчий пункт 35 кВ – 1 шт. Адміністративно-побутова будівля – 1 шт. Будівля охорони-1шт. 

3. Відомості про замовника та розробника проектів містобудівної документації та підстави для їх розроблення

Проект Детального плану території розробляється ФОП Панасюк В.М. (м. Хмельницький), на підставі Розпорядження Білогірської районної державної адміністрації № 306/2018-р  від 15.11.2018 року. Замовник Детального плану території - Білогірська районна державна адміністрація. Фінансування робіт здійснюється за рахунок ТОВ «Проскурів Солар Енерджі».

4. Інформація про місце і строки ознайомлення.

З текстовими та графічними матеріалами можна ознайомитися у приміщенні Кур’янівської сільської ради та на веб-сайті Білогірської райдержадміністрації. Строк ознайомлення – 1 місяць з дня публікації повідомлення.

5. Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції – сільський голова Павлюк Микола Степанович.

Пропозиції будуть розглянути у порядку передбаченому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

6. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення. Строк подання пропозицій - з 30.11.2018 року по 30.12.2018 року. Подання та прийом пропозицій здійснюється у приміщенні Кур’янівської сільської ради.

7. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів (презентація, оприлюднення, експонування, телевізійні програми, публічні конференції тощо)

14.12. 2018 року в приміщенні Кур’янівської сільської ради о 11:00 год  відбудуться громадські слухання (презентація, прилюдне експонування, публічні конференції тощо).

 

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати: 

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; 

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; 

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях; 

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. 

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 Порядоку проведення громадських слухань, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до Порядоку проведення громадських слухань пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Графічні матеріали з розроблення детального плану території додаються.

1. Ситуаційний план;

2. Схема розпланування території СЕС.3.

 

Приєднані документи:

1237 Кур_янки ситуаційний план 23.11.18 1237 Кур_янки розпланування 23.11.18
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2763 | Переглядів: 476Дата публікації: 11:17 30.11.2018