Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
ЗА ПОРЯДКОМ У РАЙЦЕНТРІ ВІДТЕПЕР СТЕЖИТИМУТЬ І КАМЕРИ
ЗА ПОРЯДКОМ У РАЙЦЕНТРІ ВІДТЕПЕР СТЕЖИТИМУТЬ І КАМЕРИ

Поділитися новиною:

ЗА ПОРЯДКОМ У РАЙЦЕНТРІ ВІДТЕПЕР СТЕЖИТИМУТЬ І КАМЕРИ

Камера відеоспостереження є обов'язковим і невід'ємним елементом безпеки у кожному місті, тому за ініціативи Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області на вулицях Білогір’я встановили вісім камер відеоспостереження, які дозволять покращити дотримання публічної безпеки та порядку у районному центрі.

Відтепер смт. Білогір’я перебуватиме під постійним наглядом камер, які встановлені у місцях масового перебування громадян, поблизу важливих обєктів інфраструктури та на усіх виїздах із Білогір’я. Встановлене відеоспостереження не тільки полегшить роботу поліцейських, а й пришвидшить розслідування у разі виникнення правопорушення, значно сприятиме оперативності реагування на правопорушення, швидкому встановленню винних.
Світовий досвід показує, що наявність систем відеоспостереження є стримуючим фактором для правопорушника, навіть за відсутності співробітника поліції. Облаштування громадських місць системами відеоспостереження дозволить громадянам почуватися на вулицях райцентру більш безпечно.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2749 | Переглядів: 372Дата публікації: 10:04 22.10.2018