Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось засідання „круглого столу”
Відбулось засідання „круглого столу”

Поділитися новиною:

Відбулось засідання „круглого столу”

23 листопада 2018 року відбулось засідання „круглого столу” на тему: „Співпраця центру зайнятості з сільськими та селищними радами в частині виконання угод про співпрацю за 2018 рік ”. У проведені даного заходу взяли участь заступники голови районної державної адміністрації Гребенюк В.А., голова районної ради Кирилюк В.В., директор Білогірського районної філії Хмельницького ОЦЗ Тищук Л.П., заступник начальника відділу надання соціальних послуг Дрогайцев М.В., голови сільських та селищних рад.

Відкрила засідання „круглого столу” директор Білогірського районного центру зайнятості Л.П.Тищук, яка у своєму виступі проінформувала учасників щодо питання впровадження сучасних інноваційних підходів у роботі центру зайнятості та висвітила перспективи  працевлаштування осіб із обмеженими фізичними можливостями зареєстрованих у Білогірській районній філії Хмельницького ОЦЗ.             

Проаналізувавши виконання угод між центром зайнятості та сільськими (селищними) радами за 2018 рік в розрізі кожної ради та навівши факти плідної співпраці  заступник начальника відділу надання соціальних послуг Дрогайцев М.В. зосередив увагу учасників заходу на важливості підписання даних угод на 2019 рік.

Начальник відділу доходів  управління фінансів Білогірської РДА Васильчик Микола Іванович зазначив важливість закладення коштів місцевими бюджетами для організації громадських робіт оскільки це дає можливість заощаджувати кошти місцевого бюджету.

             Заступник голови райдержадміністрації Віктор Гребенюк розповів про перспективи економічного і соціального розвитку сільських територій району у 2019 році.

             Голова Білогірської Районної Ради Кирилюк Володимир Володимирович пояснив роль органів місцевого самоврядування у розвитку соціальної інфраструктури  в сільській місцевості та розповів про перспективний розвиток Білогірського району при об’єднанні в територіальну громаду.

            Підводячи підсумки засідання „круглого столу” та з метою подолання негативних тенденцій у сфері зайнятості та створення умов щодо розвитку підприємництва на селі, активізації ролі роботодавців у збереженні та створенні нових робочих місць та координації спільних дій спрямованих на розвиток своїх громад учасниками було прийнято рекомендації.

 

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2732 | Переглядів: 331Дата публікації: 16:17 23.11.2018