Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
«Водій! Не порушуй правила проїзду залізничного переїзду»
«Водій! Не порушуй правила проїзду залізничного переїзду»

Поділитися новиною:

«Водій! Не порушуй правила проїзду залізничного переїзду»

За 10 місяців 2018 року на залізничних переїздах і коліях поза переїздами ПАТ «Укрзалізниця» сталося 60 випадків ДТП, в тому числі 51 випадок на переїздах і 9 – на коліях поза переїздами.

Внаслідок ДТП загинуло 15 осіб і 26 травмовано. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року кількість ДТП зменшилася на 12 випадків (з 72 до 60), кількість загиблих зменшилася на 5 осіб (з 20 до 15), а кількість травмованих  збільшилася на 4 особи (з 22 до  26).

Протягом 10 місяців 2018 року черговими працівниками залізничних переїздів попереджено 7 випадків дорожньо-транспортних пригод, а саме: водії транспортних засобів ігнорують забороняючи покази переїзної сигналізації та продовжують рух забуваючи проте, що в середньому при швидкості руху поїзда 120 км/год – гальмівний шлях буде складати 1000 метрів, рухомий склад з такою швидкістю прослідує 100 м лише за 3 секунди.

Також, мають місце випадки зіткнення транспортних засобів із рухомим складом, що призводить до травм, які несумісні із життям, а саме: в добу 16.08.2018 по вул.. Музейній у м. Волочиськ сталася жахлива ДТП, автомобіль ВАЗ 2101 зіткнувся із вантажним вагоном який знаходився на колії, в результаті чого водій загинув на місці події.

На перегонах, які обслуговує Хмельницька дистанція колії, машиністами поїздів було вжито заходів до негайної зупинки рухомого складу для відвернення наїзду на людину у 30 випадках, у 7-х випадках наїзд попередити не вдалося.

Відповідно до результатів розслідування зазначених випадків, вини залізниці в них не має, а випадки допущені через особисту необачність та порушення водіями правил дорожнього руху.

На щастя, у більшості випадків ДТП немає людських жертв, але, враховуючи вагу поїздів та швидкість їх руху – це скоріше щасливий збіг обставин. Крім того, внаслідок допущених випадків ДТП, залізниці та власникам завдано значних матеріальних збитків, які до цього часу не відшкодовані в повному обсязі.

Шановні водії! Не порушуйте правил проїзду через залізничні переїзди, запам’ятайте, що об’їхавши закритий шлагбаум, або не звернувши уваги на забороняючий сигнал світлофору, ви піддаєте ризику власне життя і життя інших людей!

Життя – дуже важка розплата за безтурботність та халатність. Про це повинен пам’ятати кожен.

 

 

 

 

За матеріалами ВП «Хмельницька дистанція колії» регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПТА «Укрзалізниця».

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2715 | Переглядів: 430Дата публікації: 15:30 19.11.2018