Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нарада з головними бухгалтерами бюджетних установ, сільських та селищних рад
Нарада з головними бухгалтерами бюджетних установ, сільських та селищних рад

Поділитися новиною:

Нарада з головними бухгалтерами бюджетних установ, сільських та селищних рад

Днями управлінням фінансів Білогірської районної державної адміністрації проведено нараду з головними бухгалтерами бюджетних установ, сільських та селищних рад, під головуванням начальника управління фінансів Репецької О.А., по підсумках виконання доходної та видаткової частин місцевих бюджетів за 9 місяців 2018 року, застосування з 01.01.2019 року програмно-цільового методу в бюджетному процесі на рівні місцевих бюджетів, які не мають взаємовідносин з державним бюджетом, закупівель електроенергії за новими правилами.

     Начальник відділу доходів управління фінансів Васильчук М.І. та головний спеціаліст бюджетного відділу  Мусевич Т.А., відповідно, доповіли про виконання зведеного бюджету району за доходами та видатками по підсумках роботи за 9 місяців поточного року. Звернули увагу на резерви  наповнення бюджетів місцевого самоврядування; ефективності використання бюджетних коштів на продукти харчування, медикаменти, ремонт та утримання доріг.

      Мусевич Т.А. довела до відома головних бухгалтерів сільських та селищних рад зміни, що внесено Міністерством фінансів України до деяких нормативно-правових актів, які будуть застосовуватися при складанні проектів рішень про місцеві бюджети на 2019 рік у програмно-цільовому форматі. На прикладах пояснила послідовність та методику заповнення форм бюджетних запитів, бюджетних програм та паспортів бюджетних програм.

      Начальник відділу бухгалтерського обліку та господарської роботи-головний бухгалтер Пивощук Л.С. ознайомила головних бухгалтерів з деякими питання ведення бухгалтерського обліку та складання меморіальних ордерів, введених в дію з 01.01.2018 року та з новими правилами закупівлі електроенергії бюджетними установами.

      Репецька О.А. підвела підсумки наради і наголосила що незабаром закінчується бюджетний рік і розпорядникам коштів необхідно детально проаналізувати кошторисні призначення та вжити всіх заходів щодо успішного завершення року. Щодо бюджету 2019 року, вона відмітила, що відповідно до Бюджетного Кодексу України, усі бюджети мають бути прийняті на 2019 рік цього року не пізніше 22 грудня. 

Альбом: Нарада з головними бухгалтерами бюджетних установ, сільських та селищних рад
Альбом: Нарада з головними бухгалтерами бюджетних установ, сільських та селищних рад
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2693 | Переглядів: 377Дата публікації: 15:13 12.11.2018