Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось засідання клубу за інтересами «Золота пора»
Відбулось засідання клубу за інтересами «Золота пора»

Поділитися новиною:

Відбулось засідання клубу за інтересами «Золота пора»

7 листопада 2018 року в «Ветеранській світлиці» Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулось засідання клубу за інтересами «Золота пора». Сьогоднішня зустріч пройшла за планом «Запитання - відповідь».

 В зустрічі взяли участь - голова районної державної адміністрації Роман Муляр, начальник управління соціального захисту населення Наталія Кашперук, головний лікар ПМСД Віталій Бараболя, директор районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зоя Басок, художній керівник Білогірського РБК Любов Особська, голова районної ради ветеранів Микола Максимчук, пенсіонери, ветерани війни та праці.

 Пенсіонери порушили низку важливих питань життєдіяльності району, зокрема йшлося про надання субсидій на житлово комунальні послуги, про стан доріг та пільгові перевезення пенсіонерів, окрему увагу було звернуто на питання адміністративно територіальної реформи, обговорено медичну реформу, заключення договорів з терапевтами та сімейними лікарями, видачу путівок на лікування та безкоштовних рецептів на ліки.

На всі поставлені запитання присутні отримали вичерпні відповіді.

Альбом:
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2682 | Переглядів: 418Дата публікації: 14:15 07.11.2018