Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В районі відзначили день працівників соціальної сфери
В районі відзначили день працівників соціальної сфери

Поділитися новиною:

В районі відзначили день працівників соціальної сфери

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. Тисячі людей відчувають турботу, увагу і доброзичливість від працівників соціальної сфери.

 

Напередодні свята, 2 листопада 2018 року, На Білогірщині урочисто відзначили День працівників соціальної сфери. Глядацька зала районного будинку культури зібрала фахівців управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу Пенсійного фонду,  центру зайнятості, фонду соціального страхування, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, працівників структурних підрозділів РДА. У заходах з цієї нагоди взяли участь заступник голови райдержадміністрації Віктор Гребенюк, голова районної ради Володимир Кирилюк, заступник голови Білогірської селищної ради Віктор Поліщук.

У своєму вітальному слові заступник голови райдержадміністрації Віктор Гребенюк та голова районної ради Володимир Кирилюк висловили слова глибокої поваги та вдячності усім представникам соціальної сфери району за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами жителів краю.

- Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі. Саме завдяки вашій праці і самовіддачі нам є чим гордитися, адже праця соціального працівника завжди була і залишається однією з найблагородніших в світі. Сердечно бажаю успіхів і натхнення у вашій відповідальній та благородній справі. Міцного здоров'я, щастя, добра і злагоди вам і вашим родинам. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка – сказав Віктор Анатолійович

- Лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію  - відзначив у своєму виступі Володимир Володимирович.

За сумлінну працю, професіоналізм, компетентність при виконанні посадових обов’язків, вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної політики та з нагоди свята керівники району нагородили кращих працівників соціальної сфери грамотами та подяками.

Захід пройшов у теплій, родинній атмосфері, сповнений несподіванками та сюрпризами для винуватців цієї події.

Працівники відділу культури, аматори художньої самодіяльності та солісти районного будинку культури веселими піснями та запальними танцями забезпечували святковий настрій і атмосферу свята.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2671 | Переглядів: 585Дата публікації: 16:02 02.11.2018