Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
День відкритих дверей центру зайнятості
День відкритих  дверей центру зайнятості

Поділитися новиною:

День відкритих дверей центру зайнятості

25 жовтня 2018 року в Білогірській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся День відкритих дверей для вихованців Білогірського будинку творчості школярів. Основна мета заходу - своєчасна орієнтація учнівської молоді у виборі майбутньої професійної діяльності.

Захід розпочався з  екскурсії по філії, під час якої учні мали можливість ознайомитися з роботою фахівців, з інформацією в профінформаційному секторі: з професіографічними путівниками, з інформацією про те, де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання  та можливістю подальшого працевлаштування, з довідником професійно-технічних та вищих навчальних закладів області. Учні з цікавістю переглянули папки з описом професій, паспорти підприємств. 

В ході заходу директор філії Лариса Петрівна Тищук ознайомила присутніх зі станом сучасного ринку праці та перспективами  працевлаштування за професіями, що користуються попитом в районі. Провідний фахівець з профорієнтації Людмила Мазур у бесіді зі школярами розповіла про основні правила вибору професії, про необхідність пов’язати свої професійні мрії та бажання з реальними можливостями працевлаштування,  про важливість правильного вибору професії, адже  від того, наскільки правильно людина обере свій професійний шлях, залежить, яке  місце в суспільстві вона займе і великою помилкою молоді при виборі професії є вибір, продиктований модою та престижністю, а не реальними можливостями молодої людини та потребами ринку праці.  Діти із задоволенням брали участь у різноманітних профорієнтаційних іграх, які проходили в ході заходу. На завершення зустрічі учні пройшли психодіагностичние тестування за відомою методикою Є.Клімова, головною метою якого стало визначення схильності кожного школяра до певного типу професій.

 

Альбом: День відкритих  дверей центру зайнятості
Альбом: День відкритих  дверей центру зайнятості
Альбом: День відкритих  дверей центру зайнятості
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2653 | Переглядів: 359Дата публікації: 14:33 26.10.2018