Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нарада в терцентрі
Нарада в терцентрі

Поділитися новиною:

Нарада в терцентрі

19 жовтня в Білогірському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було проведено нараду з працівниками територіального центру соціального обслуговування, на якій було розглянуто ряд питань.

В зв’язку з тим   щоб попередити, запобігти, недопустити: пожеж, надзвичайних ситуацій, проблем  із користуванням газовими приладами, у людей похилого віку. На  нараду були запрошені представники служб району, консультації яких вкрай необхідні для данної категорії людей: Перестюк В.В. провідний інспектор Білогірського РС ГУДСНС в Хмельницькій обл.; Ніколайчук В.М. головний інженер Білогірської дільниці ПАТ «Хмельницькгаз»; Мичко Р.А. начальник відділу обробки документів УСЗН Білогірської РДА».

Учасники зборів обговорювали ряд важливих питань. Представниками  даних служб були надані відповіді на всі поставленні запитання працівниками територіального центру.

      На завершення  виступив директор територіального центру Басок З.В., яка провела  аналіз роботи відділень територіального центру, та підвела підсумки роботи за за ІІІ квартал 2018 року.

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2635 | Переглядів: 447Дата публікації: 13:43 19.10.2018