Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В Білогір’ї до Дня боротьби з торгівлею людьми відбулася вулична акція "Хода за свободу"
В Білогір’ї до Дня боротьби з торгівлею людьми відбулася вулична акція \"Хода за свободу\"

Поділитися новиною:

В Білогір’ї до Дня боротьби з торгівлею людьми відбулася вулична акція "Хода за свободу"

Ініціювало проведення всеукраїнської інформаційної кампанії Міністерство соціальної політики України, спільно з представництвом громадської організації «Кампанія А21» в Україні, Координатором проектів ОБСЄ в Україні та Представництвом МОМ в Україні.

Долучилися до «Ходи за свободу» учні Білогірського ліцею ім. І. Ткачука, працівники апарату Білогірської РДА, управлінь соціального захисту населення, фінансів, відділу освіти, молоді та спорту, служби в справах дітей, сектору культури та релігій та інших структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради ,центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді центру зайнятості,  районного будинку культури, представники громадськості та засобів масової інформації.

Метою заходу є нагадати, що навіть у сьогоднішньому цивілізованому світі все ще експлуатують жінок, чоловіків і навіть дітей, розповісти про сучасне рабство. Зокрема, йдеться про сексуальну експлуатацію, трудову, втягнення у злочинну діяльність тощо.

При наявності зазначеної проблеми рекомендують звертатися до управліня соціального захисту населення РДА (03841) 2-20-22; на національну «гарячу лінію» з протидії людьми та консультування мігрантів 0 800 505 501; безкоштовно зі стаціонарних телефонів 527.

Альбом: В Білогір’ї до Дня боротьби з торгівлею людьми відбулася вулична акція "Хода за свободу"
Альбом: В Білогір’ї до Дня боротьби з торгівлею людьми відбулася вулична акція "Хода за свободу"
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2633 | Переглядів: 510Дата публікації: 15:58 18.10.2018