Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
«Подорож у світ професій» для випускників шкіл району.
«Подорож у світ професій» для випускників шкіл району.

Поділитися новиною:

«Подорож у світ професій» для випускників шкіл району.

Вибір професії –один із найскладніших ті найвідповідальніших кроків в житті молодої людини. Визначитися з цим вибором молоді щороку допомагають працівники служби зайнятості, освітяни, представники навчальних закладів. Одним із етапів професійного орієнтиру є ярмарок професій.

10 жовтня 2018 р. в Білогірському районному будинку культури за ініціативи Білогірської районної філії Хмельницького ОЦЗ та за сприянням відділу освіту відбувалася ярмарках професій для учнівської молоді , мета якої зо орієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій ,що мають попит на ринку праці, розширити їх уявлення про робітничі професії, сформувати позитивне ставлення до них ,надати інформацію про навчальні заклади .

Захід відкрила директор Білогірської філії Хмельницького ОЦЗ Тищук.Л П., вона привітала присутніх, подякувала за співпрацю, побажала молоді ,яка навчається визначитися з майбутньою професією. Перед присутніми також виступив заступник голови райдержадміністрації Гребенюк В.А., який відзначив важливу роль центру зайнятості у професійній орієнтації молоді.

На ярмарку  зібралися учні районних шкіл та Білогір’я, .Загалом ярмарок відвідали  533 старшокласники. У ході заходу представники навчальних закладів Хмельниччини , зокрема: Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Кам’янець-Подільський коледж Подільського державного аграрно-технічного університету, Шепетівський коледж Подільського державного аграрно-технічного університету, Шепетівське медичне училище, Красилівський професійний професійний ліцей, Грицівське вище професійне училище, Міжрегіональна академія управління персоналом,  Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Хмельницький торгово економічний коледж провели презентацію своїх навчальних закладів. Були встановлені інформаційні стенди, а також всі бажаючі отримали брошури та буклети. Проводилися майстер-класи в яких учні брали участь з великою зацівленністю.

В Ярмарці професій брали участь роботодавці які презентували своє підприємство, професії які  затребувані , зокрема ТЗОВ»Україна 2001», реалізовувала продукцію власного виробництва.

Учасники Ярмарку професій мали змогу  проінформувати майбутніх абітурієнтів про умови вступу, до навчальних закладів, перелік професій та спеціальностей та організацію навчання. Був організований перегляд документальних фільмів  про хід навчального процесу  в навчальних закладах.

Під час проведення заходу працював Мобільний центр професійної орієнтації. Фахівці служби зайнятості надали присутнім інформацію про стан ринку праці, орієнтували на отримання професій, які мають попит.  Провідний фахівець з профорієнтації Мазур Людмила Анатоліївна  запросила школярів до чудової країни  «Моя професія». Діти залюбки брали участь у різноманітних конкурсах та іграх, демонструючи хороші знання зі світу професій.  Всі учасники конкурсів отримали призи.

За словами учасників Ярмарка професій  допомогла  їм краще зоорінтуватися у власному професійному виборі , розширити їх світогляд  та уявлення  про діяльність та послуги служби зайнятості.

 

Альбом: «Подорож у світ професій» для випускників шкіл району.
Альбом: «Подорож у світ професій» для випускників шкіл району.
Альбом: «Подорож у світ професій» для випускників шкіл району.
Альбом: «Подорож у світ професій» для випускників шкіл району.
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2619 | Переглядів: 382Дата публікації: 16:46 10.10.2018