Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
День людей похилого віку
День людей похилого віку

Поділитися новиною:

День людей похилого віку

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку, та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади. Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі. Ми можемо лише здогадуватись, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність , віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Сьогодні Білогірським районним територіальним центром соціального обслуговування було проведено заходи присвяченні Дню людей похилого віку та Дню ветерана в Білогірському районному будинку культури.

З вітальним словом у цей святковий день зверталися до присутніх голова Білогірської районної ради Кирилюк В.В., голова Білогірської селищної ради Мельник В.В., директор територіального центру Басок З.В., голова районної ради ветеранів Максимчук М.Д., благочинний Білогірського округу УПЦ Теравський О.О.

Дорогі ветерани, прийміть глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей – це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін Вам до землі,  дідусі, бабусі, та велика подяка за все що Ви зробили для своїх нащадків.

Всі присутні мали можливість відвідати районний музей, виставку  та аукціон творчих робіт громадян похилого віку. Музичні дарунки лунали для присутніх від аматорських самодіяльних колективів «Забава», «Спомин», «Родовід»,  та солістів районного будинку культури та гуморески від М.Хоменка. 

По завершенню всіх чекав святковий фуршет.

Альбом: День людей похилого віку
Альбом: День людей похилого віку
Альбом: День людей похилого віку
Альбом: День людей похилого віку
Альбом: День людей похилого віку
Альбом: День людей похилого віку
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2597 | Переглядів: 531Дата публікації: 15:35 01.10.2018