Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Проведено навчання для прийомних батьків
Проведено навчання для прийомних батьків

Поділитися новиною:

Проведено навчання для прийомних батьків

25-27 вересня 2018 року на базі Білогірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено навчання для прийомних батьків, батьків-вихователів, сім’ї яких функціонують більше двох років з метою посилення їх виховного потенціалу. Участь батьків у навчаннях передбачено постановами Кабінету Міністрів України від 26.04.2002р. №564, №565.

Навчання проходило у формі тренінгу. Програма тренінгу, орієнтована на потреби та запити прийомних батьків, батьків-вихователів, побудована на основі співробітництва батьків і спеціалістів, та передбачає використання різних форм, методів та технік активного навчання дорослих з метою якісного засвоєння інформації та відпрацювання необхідних навичок.

Тренінг проведено заступником директора - начальником відділу методичного забезпечення соціальної роботи Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мельник Н.В. та провідним спеціалістом  центру Яцух Т.С.

Під час навчання розглянуто теми «Задоволення потреб дитини відповідно до періодів розвитку», «Проблемна поведінка дитини. Шляхи її подолання», «Профілактика емоційного вигорання». Проходження навчання дає можливість прийомним батькам та батькам-вихователям обмінятись власним досвідом та поглибити свої знання з питань становлення особистості дитини та особливості її розвитку, шляхів формування життєвої компетентності дитини та підготовки її до самостійного життя, методів організації та проведення змістовного сімейного дозвілля, запобігання особистісному «вигоранню».

Загалом участь в заході взяли 14 прийомних батьків та батьків-вихователів Білогірського та Теофіпольського районів.

По закінченню навчання прийомним батькам та батькам-вихователям вручено довідки про проходження курсу.

 

Альбом: Проведено навчання для прийомних батьків
Альбом: Проведено навчання для прийомних батьків
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2585 | Переглядів: 437Дата публікації: 15:55 27.09.2018