Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось засідання комісії з питань податкового боргу
Відбулось засідання комісії з питань податкового боргу

Поділитися новиною:

Відбулось засідання комісії з питань податкового боргу

26 вересня 2018 року відбулося засідання районної комісії з питань погашення податкового боргу та збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів. Згідно порядку денного до відома присутніх було доведено інформацію про сплату податку на доходи фізичних осіб за місцем знаходження (розташування) торгових точок "Продсервіс" та сплату податку на доходи фізичних осіб за орендовані земельні частки (паї), сплату акцизного податку з реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів та сплату земельного податку з фізичних осіб.

Голова комісії Муляр Р.П. доповів членам комісії, що за даними  Державної Фіскальної служби у Хмельницькій області податковий борг до місцевих бюджетів (без урахування податкового боргу платників податків,  які перебувають у процедурах банкрутства) по Білогірському району станом на 01.09.2018 року становить 1867,6 тис.грн.

На засіданні комісії було заслухано боржників зі сплати земельного податку з фізичних осіб та окремих платників акцизного податку з реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

За результатами розгляду й обговорення згаданих питань членами  робочої групи було прийнято відповідні рішення.

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2584 | Переглядів: 295Дата публікації: 15:44 26.09.2018