Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Білогірський районний центр зайнятості інформує: Працюй безпечно!
Білогірський районний центр зайнятості інформує: Працюй безпечно!

Поділитися новиною:

Білогірський районний центр зайнятості інформує: Працюй безпечно!

24 вересня 2018 року в Білогірській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості в рамках проекту “Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні” проведено семінар для незайнятого населення на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

 Проект реалізується у Хмельницькій області з ініціативи ОБСЄ та МСПУ, за підтримки Міністерства закордонних справ Канади.  Для участі в семінарі було запрошено представника благодійного фонду    «Ксена» Оксану Устинову.                                                                                                                                                            

 В ході даного заходу представником фонду  були розкриті  поняття торгівлі людьми, її форми, найбільш уразливі категорії населення, які можуть стати жертвами торгівлі людьми; опрацьовані найпопулярніші шахрайські сценарії та поширені серед людей міфи щодо торгівлі людьми; ознайомлено з законодавчими засадами та можливостями легального працевлаштування громадян України за кордоном. Всі учасники семінару отримали буклети профілактичного характеру.

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2574 | Переглядів: 319Дата публікації: 19:56 25.09.2018