Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулися збори колективу
Відбулися збори колективу

Поділитися новиною:

Відбулися збори колективу

В Білогірському районному територіальному центрі соціальго обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися чергові робочі збори колективу.

Було підведено підсумки роботи територіального центру за 8 місяців, а саме роботу соціальних робітників, надання платних і безоплатних соціальних послуг, перукарів, швачок та спеціалістів по пранню і прасуванні білизни, мультидисциплінарної команди, покращенню якості надання соціальних послуг, підготовці до осінньо-зимого періоду, забезпечення осіб похилого віку паливом, порізка та  порубка дров, оформлення субсидій.

Завідувач відділення соціальної допомоги вдома №1 Лозінська С.І. – вкотре детально зупинилась на Державному стандарті соціальної послуги вдома.

На зборах обговорено план підготовки заходів до міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана, а саме оголошення про захід, виставку  творчих робіт громадян похилого віку, аукціон їх робіт, відвідання районного музею, зустрічі з керівниками органів виконавчої влади з громадянами похилого віку, ветеранами війни та праці.

Директор Басок З.В. вкотре наголосила про трудову та виконавчу дисципліну, про правильність оформлення та вчасну подачу звітності, навантаження на робітників, відвідування підопічних/

За матеріалами Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)                                                                                     

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2566 | Переглядів: 381Дата публікації: 14:39 24.09.2018