Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Понад 5 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у працівниках
Понад 5 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у працівниках

Поділитися новиною:

Понад 5 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у працівниках

У січні-серпні 2018 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися більше 26 тис. безробітних громадян, у тому числі 918 учасників АТО та 134 безробітних з числа вимушено переміщених осіб (ВПО) з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.

«Завдяки активній співпраці з роботодавцями, кількість вакансій у 2018 році зросла на 13,3% порівняно з 2017 роком, – повідомив директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня. – За сприянням обласної служби зайнятості було працевлаштовано майже 16 тис. осіб, в тому числі 9,2 тис. зареєстрованих безробітних».

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням центрів зайнятості 3,4 тис. осіб проходили професійне навчання за 218 професіями та напрямами. Головною метою професійного навчання зареєстрованих безробітних є максимально швидка підготовка фахівців з високим рівнем професійної кваліфікації, зорієнтованих на конкретні робочі місця. Тобто, навчання безробітних організовується за професіями та напрямами, в яких є потреба  на сучасному ринку праці.

Станом на 1 вересня 2018 року кількість зареєстрованих безробітних становила майже 10  тис. осіб, в тому числі 312 військовослужбовців – учасників АТО та 43 особи з числа внутрішньо переміщених. Серед безробітних 55,3% складали жінки, 31,2% – молодь віком до 35 років, 44,2% – особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 45,2% зареєстрованих безробітних – сільські мешканці.

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2559 | Переглядів: 250Дата публікації: 16:44 19.09.2018