Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
"Агро Поділля -2018"
\"Агро Поділля -2018\"

Поділитися новиною:

"Агро Поділля -2018"

15 вересня для подолян запам'ятається як ще одне свято сільського господарства, торгівлі та мистецтва, адже в обласному центрі пройшла тридцять перша виставка "Агро Поділля -2018", яка за традицієїю збирає півтисячі учасників, які з'їхалися до Хмельницького зі всієї України. Кращі зразки продукції та товари місцевих підприємств були й представлені Білогірщиною, адже за традицією кожний район області, а також заклади профтехосвіти, окремі вищі навчальні заклади та лісові господарства презентують свою досягнення та здобутки.

Білогірщина - це сільськогосподарський край, де поважають хліборобську працю, адже любов до землі від батька до сина передається з материнським молоком. Тому відповідно й виставкова експозиція витримана в сільськогосподарському стилі з елементами українського національного колориту. Над створенням виставки, яка й представляла край білих гір, працювало управління агропромислового та економічного розвитку Білогірської РДА.
Також свою продукцію представило ТОВ «РМЗ Білогір’я Еко», яке відоме виготовленням котлів піролізних, комбінованих, шахтних, теплогенераторів на дровах, димоходами.
Відвідали обласну виставку представники Білогірського району:голова Білогірської РДА, Роман Петрович  Муляр,  голова Білогірської селищної ради (ОТГ), Василь Васильович  Мельник, Герой України, голова наглядової ради ТОВ НВА "Перлина Поділля",Петро Володимирович Іващук,  генеральний директор ТОВ НВА "Перлина Поділля", Сергій Петрович Іващук.
Під час урочистої частини відкриття 31 агро -виставки грамотою Департаменту агропромислового розвитку,
екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації був нагороджений комбайнер Качколя Олександр Олександрович
А от колектив художньої самодільності районного будинку культури підтримував сільгоспвиробників, прийнявши участь у презентації виставки перед Вадимом Лозовим, головою Хмельницької ОДА, та Михайлом Загороднім, головою обласної ради.
Зустрічали очільників області за гарною традицією хлібом-сіллю та щирою піснею.
Варто відмітити, що до уваги хмельничан та гостей міста була представлена сільгосптехніка, засоби захисту рослин, добрива, насіння; сучасні технології і проекти у сільському господарстві; ярмарок сільськогосподарської продукції. І звісно, ярмарка - розпродаж від майстрів декоративно - прикладного мистецтва, участь в якій від Білогірщини прийняла Ірина Микитюк, презентувавши на загал яскраві вироби із канзаші.
Також для відвідувачів було облаштовано велику кількість цікавих фотозон, щоб свято дійсно запам'яталося на довго.
Варто відмітити, що не обійшлося на виставці і без рекордів. Так, встановлено рекорд України в номінації «розмір» за кондитерські вироби, а саме коровай розміром 5х5 метрів з 8700 мафінів, на якому зображена найбільша мапа Хмельниччини.
А на наших світлинах закарбувалися ось такі спогади
Анжела ДЗИЦЮК, директор Білогріського РБК

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2552 | Переглядів: 415Дата публікації: 09:37 17.09.2018