Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Проект розпорядження голови РДА
Проект розпорядження голови РДА

Поділитися новиною:

Проект розпорядження голови РДА

Про початок опалювального сезону 2018-2019 року на території Білогірського району

ПРОЕКТ

 

 

БІЛОГІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про початок опалювального

сезону 2018-2019 року  на території Білогірського

району

 

 

На виконання статей 6, 20, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 9, 12 Закону України «Про теплопостачання»,  постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і  водовідведення»  :

 

        1. Виконавчим комітетам сільських, селищних рад своєчасно розпочати опалювальний сезон на об’єктах соціальної сфери, що фінансуються з місцевих  бюджетів, відповідно до кліматичних умов (три доби з середньодобовою температурою нижче + 8  Со),  згідно з державними будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації будівель, нормами санітарного законодавства, правилами та інструкціями.

 

       2.  Управлінню фінансів Білогірської районної державної адміністрації (О. Репецька) рекомендувати органам місцевого самоврядування своєчасно виконувати фінансування витрат за спожитий природний газ бюджетними установами, що фінансуються з місцевих бюджетів.

 

       3.  Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області з моменту його оприлюднення.

 

       4.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Білогірської районної державної адміністрації відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

 

 Голова  адміністрації                                                    Р. Муляр                                            

 

 

 

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2530 | Переглядів: 418Дата публікації: 14:54 11.09.2018