Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Вітання голови районної державної адміністрації з Днем Незалежності України

Вітання  голови районної державної адміністрації з Днем Незалежності України

Поділитися новиною:

Вітання голови районної державної адміністрації з Днем Незалежності України

Шановні жителі району! Щиросердечно вітаю вас з Днем Незалежності України– величним святом нашої Державності. Незалежність стала надбанням довгого і тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоствердження, здобуття свого права на свободу. Це не просто день народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

  У ці спекотні серпневі дні календар історії відраховує двадцять сьому річницю Незалежності України. Нелегкими і далеко не безхмарними видалися ці роки. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя.

            З нагоди величного свята бажаєю вам, шановні земляки, міцного здоров’я, родинного щастя, мирного неба над головою, злагоди й добробуту.

         Любіть свій народ, свою землю, яка є найкращою в світі. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії та любові до рідної землі, додається енергії та впевненості у власних силах і переконаннях. А день прийдешній нехай дарує всім світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому – Україна.

 

 

Р. Муляр, голова районної державної адміністрації.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2496 | Переглядів: 375Дата публікації: 11:34 23.08.2018