Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нарада з бухгалтерами сільських та селищних рад відбулась в райдержадміністрації
Нарада з бухгалтерами сільських та селищних рад відбулась в райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Нарада з бухгалтерами сільських та селищних рад відбулась в райдержадміністрації

17 серпня 2018 року управлінням фінансів Білогірської районної державної адміністрації проведено нараду з головними бухгалтерами бюджетних установ, сільських та селищних рад під головуванням начальника управління фінансів Репецької О.А. по підсумках виконання дохідної та видаткової частин місцевих бюджетів за перше півріччя 2018 року, збалансування сільських, селищних бюджетів у 2018 році та щодо складання проектів місцевих бюджетів на 2019 рік.

 Начальник відділу доходів управління фінансів  Васильчук М.І. та головний спеціаліст бюджетного відділу  Мусевич Т.А., відповідно, зупинились на резервах наповнення  бюджетів місцевого самоврядування; ефективності використання бюджетних коштів на продукти харчування, медикаменти, ремонт та утримання доріг, охорону навколишнього природного середовища, інвестиційну діяльність.

 На нараду  було запрошено заступника начальника УДКСУ у Білогірському районі Хмельницької області Суху Н.І., яка  ознайомила присутніх з останніми змінами в законодавстві з питань казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, наголосила на пріоритетності казначейського обслуговування через СДО, її перевагах. Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності УДКСУ у Білогірському районі Хмельницької області Поручник Т.А.  проінформувала про стан подання звітності в АС «Є-звітність», звернула увагу  на проблемні питання, які виникали під час формування звітності.

   Репецька О.А. підвела підсумки наради і наголосила що одним із шляхів наповнення місцевих бюджетів має бути посилений контроль за платниками податків на місцях. А для цього необхідно головним бухгалтерам сільських та селищних рад більше інформувати керівництво ради щодо проблемних питань та надавати конкретні пропозиції щодо вжиття заходів по наповненню бюджетів. Також, неї були надані пропозиції по збалансуванню сільських та селищних бюджетів у 2018 році.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2486 | Переглядів: 486Дата публікації: 15:58 17.08.2018