Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Інформація про стан виконавської дисципліни у Білогірській районній державній адміністрації у другому кварталі 2018 року.
Інформація про стан виконавської дисципліни у Білогірській  районній  державній адміністрації  у другому кварталі 2018 року.

Поділитися новиною:

Інформація про стан виконавської дисципліни у Білогірській районній державній адміністрації у другому кварталі 2018 року.

За період другого кварталу 2018 року в районній державній адміністрації постійно проводилась робота з питань контролю з виконання розпоряджень, доручень голів обласної та районної державних адміністрацій та здійснення контролю з реалізації керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації документів Адміністрації Президента України (указів, доручень), Постанов Кабінету Міністрів України, а також різноманітних листів надісланих із вищестоящих органів державної влади, інших адресатів.

         Необхідно відзначити  системність у цій роботі. Зокрема, постійно вживались заходи  щодо підвищення рівня  виконавської дисципліни на місцях, посилення контролю   за виконанням  завдань, визначених законодавством України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації і власними розпорядчими документами.

         Особлива увага структурними підрозділами апарату районної державної адміністрації приділялась   різноманітним  заходам, завданням , які випливали   з виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 29.03.2018 року «Про план роботи районної державної адміністрації на II квартал 2018 року». 

          У  ІІ кварталі 2018 року до районної державної адміністрації надійшло  421 вхідних документів. Керівництвом адміністрації підписано і надіслано адресатам 236 вихідних документів. Головою райдержадміністрації видано 100  розпоряджень (88 - з основної роботи, 12 – з кадрових питань), 6 доручень.

         Протягом   кварталу  проведено 3 розширених засідання  колегії районної державної адміністрації, на яких розглянуто 9 питань, за результатами обговорення  яких видано  8 розпоряджень голови райдержадміністрації та одне протокольне рішення.

         Питання, які  виносились на розгляд засідань колегії, стосувались різноманітних сфер діяльності району, а саме:  підсумків проходження опалювального сезону 2017/2018 року та організацію підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року, підготовки до оздоровчої кампанії «Літо-2018», стану протипожежного захисту навчальних закладів району, підготовки підприємств агропромислового комплексу до збирання зернових культур,  здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомами окремих місцевих рад та інших.

          Райдержадміністрація у своїй діяльності взаємодіяла з органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями району. Голова, заступники голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації приймали участь у роботі сесій, засідань постійних комісій районної ради.

          Здійснювався контроль за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади. Зокрема, проведено комплексну перевірку виконання окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Йосиповецької сільської ради (акт перевірки від 19 травня 2018 року).                  

          Головою, заступниками голови райдержадміністрації проводився особистий прийом громадян, проведено 7 виїзних прийомів громадян, 3 прямих телефонних лінії «Запитай у влади».

         У квітні-червні 2018 року до районної державної адміністрації надійшло та розглянуто у встановлені  терміни  72 звернення громадян, з них 46 письмових.

                                              

     У звітному періоді на особливому оперативному контролі у  керівництва районної державної  адміністрації знаходились нормативно-правові акти вищестоящих органів державної виконавчої влади.

         Закони України: «Про Державний бюджет України на 2018 рік»; «Бюджетний кодекс України»; «Про оплату праці»; «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; «Про військовий обов’язок і військову службу»; «Про запобігання корупції»; «Про державний реєстр виборців»;  «Про адміністративні послуги»; «Про звернення громадян».

         Укази Президента України:

                   - від 26.03.2018 року № 85/2018 «Про відзначення  у 2018 році Дня пам’яті та примирення  і 73 річниці  перемоги  над нацизмом  у Другій світовій війні».  На  цей Указ  в смт Білогір’я,  інших населених пунктах району 09.05.2018 року за участі керівників районної державної адміністрації відбулись  урочисті заходи, мітинги,  покладання квітів  до пам’ятних знаків загиблим воїнам – односельчанам.  

         Від 28.03.2018 року №91/2018-р «Про  відзначення  22-ї річниці Конституції України», на виконання якого в районі прийнято відповідне  розпорядження,  забезпечено благоустрій  райцентру, населених пунктів та   відбулися урочистості.

         Забезпечувалось виконання  інших Указів Президента України які були  видані  в минулі роки та зберігали контрольні терміни виконання.

         Розпорядження голови облдержадміністрації:                

         -від 26.01.2018 року № 147/2018-р «Про стан виконання вимог законодавства щодо забезпечення  мінімальної заробітної плати »;

         Згідно з цим розпорядженням спеціалістами управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації  спільно з соціальними партнерами - членами робочої групи  було проведено рейди- семінари по ФОП, які використовують найману працю.

         -від 22.02.2018 року № 245/2018-р «Про підсумки   соціально-економічного розвитку області за 2017 рік та основні напрями роботи на    2018 рік »;

         Зазначене питання постійно знаходилось на  контролі в управлінні агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації, в обласну державну адміністрацію своєчасно надавались звіти та відповідні інформації з виконання заходів розпорядження.

         Розпорядження голови районної державної адміністрації:

         -від 27.02.2018 року №58/2018-р Про заходи  щодо наповнення  місцевих бюджетів, дотримання жорсткого режиму  економії бюджетних коштів у 2018 році»;

         За  I-ше півріччя 2018  року в результаті проведених заходів, щодо  забезпечення  виконання   показників дохідної частини місцевих бюджетів району, мобілізовано до   бюджету 410,0 тис. гривень.

         Протягом II-го кварталу  2018 року в районі постійно проводилась робота спрямована на  виявлення обставин, що містять передумови до  можливих правопорушень, спеціальних обмежень, передбачених  Законом України «Про запобігання корупції».        

     На   протязі цього часу районною державною адміністрацією постійно забезпечувались вимоги виконання інших завдань які випливали з різноманітних  документів,  надсилання інформацій в обласну державну адміністрацію у відповідності до визначених контрольних термінів.

         Важливі питання життєдіяльності району систематично висвітлювались на веб-сайті районної державної адміністрації та на сторінках районної газети «Життя і слово».

 

Сектор контролю відділу здійснення документообігу,

контролю, та роботи зі зверненнями громадян

апарату районної державної адміністрації.

 

20.07.2018

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2434 | Переглядів: 141Дата публікації: 14:21 20.07.2018