Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Служба в справах дітей інформує
Служба в справах дітей інформує

Поділитися новиною:

Служба в справах дітей інформує

Днями відбувся черговий рейд Служби в справах дітей райдержадміністрації на території Білогірської та Ямпільської селищних, Воробіївської, Довгалівської та Вільшаницької сільських рад.

Захід здійснено за участі начальника, Служби у справах дітей РДА Валентини Панасюк, дільничного офіцера поліції сектору превенції Білогірського відділення Національної поліції України  Іванни Петрівської, начальника відділу соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марії Борщевської і фахівця з соціальної роботи Центру Тетяни Ковалевської.

В ході проведення рейду відвідано сімї, які перебувають на контролі у зв’язку з неналежним виконанням батьківських обов’язків щодо виховання дітей, а також сім’ї потенційних опікунів.

Батькам надавалися консультації щодо методів та форм виховання дітей, оформлення державної соціальної допомоги, оздоровлення дітей. Батьків попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення прав та інтересів дітей.  Всього відвідано 7 сімей в яких проживають 16 дітей.

В ході рейду для дітей проведено профілактичні бесіди з питань безпечної поведінки та здорового способу життя.

За результатами рейду складено відповідні акти, одну дитину госпіталізовано до дитячого відділення районної лікарні.

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2426 | Переглядів: 110Дата публікації: 14:55 18.07.2018