Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Підписано Закон про підвищення віку для зарахування на військову службу
Підписано Закон про підвищення віку для зарахування на військову службу

Поділитися новиною:

Підписано Закон про підвищення віку для зарахування на військову службу

У рамках проекту “Я маю право”, який реалізується фахівцями системи безоплатної правової допомоги та органів юстиції на території всієї України, працівники відділу «Білогірське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформують.

            Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби».

            Згідно зі змінами підвищується з 23 до 30 років вік прийому громадян в курсанти вищих військових навчальних закладів, що дозволить учасникам АТО та операції Об’єднаних сил вступати на навчання та продовжувати військову службу офіцерами або сержантами. 

            Також підвищується до 60 років граничний вік перебування в запасі військовозобов’язаних-жінок, як це вже визначено для чоловіків. 

Закон дозволяє також продовжувати в особливий період військову службу за новим контрактом на строк від 1 до 10 років.

           Документ також дозволяє звільнитись чи укласти новий контракт військовослужбовцям, дія контрактів яких примусово продовжена після закінчення його строку в особливий період, та військовослужбовцям, які уклали контракт до закінчення особливого періоду й оголошення демобілізації.

            Закон також надає можливості військовослужбовцям, визнаним рішеннями військово-лікарських комісій непридатними за станом здоров’я до військової служби, продовжувати проходження служби на військових посадах, які не потребують фізичних навантажень.

   

 

             За матеріалами Білогірського бюро правової допомоги

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2389 | Переглядів: 90Дата публікації: 16:23 21.06.2018