Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось засідання колегії РДА
Відбулось засідання колегії РДА

Поділитися новиною:

Відбулось засідання колегії РДА

Сьогодні, під головуванням голови адміністрації Романа Муляра відбулось засідання колегії районної державної адміністрації з порядком денним:

Про стан протипожежного захисту навчальних закладів району, інформував Панасюк Володимир Миколайович - начальник районного сектору головного управління ДСНС України в Хмельницькій області. Він повідомив, що проведеними перевірками протипожежного стану об’єктів освіти встановлено, що не дивлячись на доручення Президента України від 25.04.03р. №1-1/451 від 27.11.03 року, Секретаріату Президента України від 20.01.04 року №03'-01/122 щодо приведення об’єктів з масовим перебуванням людей в належний протипожежний стан, вжиття організаційних та практичних заходів з боку відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації та ГУ ДСНС України у Хмельницькій області не дало суттєвих зрушень щодо приведення об’єктів освіти району в належний протипожежний стан. Внаслідок цього виконання заходів, запропонованих приписами органів державного пожежного нагляду становить лише 51%.

У приміщення Білогірського НВК ЗОНІ І-ІІІ ст. смт. Білогір'я та ЗОШ 1-Ш ст. смт. Ямпіль не впроваджено установки автоматичної пожежної сигналізації та не заключено договори на їх обслуговування із спеціалізованими організаціями.

Потребує встановлення пристроїв блискавкозахисту у ЗОШ с. Залужжя, с. Коритне, с. Вікнини, с. Хорошів, с. Степанівка, с. Йосипівні, с. Шимківці, с. Семенів, с. Соснівка, с. Вязовець, с. Юрівка, с. Миклаші та с. Мокроволя а у інших ЗОШ де встановлений блискавкозахист потребує проведення ревізії (ремонту) пристроїв блискавкозахисту.

 

Про стан дотримання свободи слова в районі. Інформував Шайнога Олександр Миколайович - завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації.  В районі відсутні факти притягнення до відповідальності представників засобів масової інформації, переслідування їх податковими та іншими контро­люючими органами, а на журналістів не чиниться будь-якого тиску.Важливим у формуванні громадської думки залишається діяльність гро­мадсько-політичних газет. В районі діє 1 друковане видання – газета «Життя і слово». З прийняттям Закону України «Про реформування державних і кому­нальних друкованих засобів масової інформації» районну газету реформовано під час першого етапу.

Основним офіційним джерелом інформації про діяльність місцевих органів влади залишається офіційний веб-сайт райдержадміністрації, де журналісти та громадськість мають мож­ливість отримати оперативну й достовірну інформацію.

За звітний період на офіційному веб-сайті райдержадміністрації розмі­щено 290 інформаційних повідомлень.

З метою більш широкого доступу громадськості до новин, що стосу­ються висвітлення діяльності органів виконавчої влади функціонує офіційна сторінка районної державної адміністрації у соціальній мережі Facebook, на яку підписані 562 користувачі.

У 2017 році до райдержадміністрації надійшло 35 запитів на отримання інформації.

За 5 місяців 2018 року  надійшло 8 запитів на отримання інформації, 2 з них – від представників засобів масової інфор­мації. На всі запити були надані відповіді відповідно до компетенції райдержадміністрації та у відповідності до законодавства.

Порушень норм законодавства України щодо надання відповідей на  запити та забезпечення свободи слова у професійній діяльності районних засобів масової інформації не зафіксовано.

З усіх заслуханих питань прийнято відповідні розпорядження голови адміністрації.

 

Альбом: Відбулось засідання колегії РДА
Альбом: Відбулось засідання колегії РДА
Альбом: Відбулось засідання колегії РДА
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2353 | Переглядів: 343Дата публікації: 16:51 30.05.2018