Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулась чергова сесія районної ради
Відбулась чергова сесія районної ради

Поділитися новиною:

Відбулась чергова сесія районної ради

25 травня голова РДА Роман Муляр взяв участь в засіданні сесії Білогірської районної ради з порядком денним:

1. Про програму щодо підтримки забезпечення діяльності Білогірської районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» на 2018-2019 роки.
2. Про програму правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню у Білогірському районі на 2018-2019 роки.
3. Про програму зайнятості населення на території Білогірського району до 2020 року.
4. Про умови оплати праці голови Білогірської районної ради.
5. Про хід виконання цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Білогірському районі Хмельницької області на 2016-2020 роки.
6. Про зміну типу та назв закладів загальної середньої освіти Білогірської районної ради Хмельницької області.
7. Про припинення діяльності Зіньковецької загальноосвітньої школи 1 ступеня Білогірської районної ради Хмельницької області шляхом ліквідації.
8. Про припинення діяльності юридичної особи «Коритненська загальноосвітня школа 1-11 ступенів Білогірської районної ради Хмельницької області» шляхом реорганізації у філію «Коритненська гімназія Залузького ліцею Білогірської районної ради Хмельницької області.
9. Про припинення діяльності юридичної особи «Вікнинська загальноосвітня школа 1-11 ступенів Білогірської районної ради Хмельницької області» шляхом реорганізації у філію «Вікнинська гімназія Залузького ліцею Білогірської районної ради Хмельницької області.
10. Про припинення діяльності юридичної особи «Шимковецька загальноосвітня школа 1-11 ступенів Білогірської районної ради Хмельницької області» шляхом реорганізації у філію « Шимковецька початкова школа Перерослівського ліцею Білогірської районної ради Хмельницької області.
11. Про припинення діяльності юридичної особи «Семенівська загальноосвітня школа 1-11 ступенів Білогірської районної ради Хмельницької області» шляхом реорганізації у філію « Семенівська початкова школа Білогірського ліцею ім.І.Ткачука Білогірської районної ради Хмельницької області.
12. Про реорганізацію, зміну типу та назви Довгалівської загальноосвітньої школи 1-111 ступенів Білогірської районної ради Хмельницької області.
13. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Білогірської районної ради Хмельницької області.
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ПрАТ «Зернопродукт МХП».
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, водного фонду яка знаходиться в оренді громадянина Токарського Л.П.
16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Лукацькому П.М.
17. Про надання дозволу на списання майна об’єктів спільної власності територіальних громад району з балансу районного будинку культури.
18. Про надання дозволу на списання майна об’єктів спільної власності територіальних громад району з балансу Білогірської центральної районної лікарні.
19. Про затвердження передавального акту і реєстрація Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білогірського району Хмельницької області».
20. Про звіт головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги про роботу установи.
21. Про звіт головного лікаря Білогірської центральної районної лікарні про роботу установи.
22. Різне.

Альбом:
Альбом:
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2348 | Переглядів: 409Дата публікації: 14:36 25.05.2018