Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини
Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Поділитися новиною:

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

В районній державній адміністрації систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

 Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.


    На черговому засіданні, яке відбулося 23 травня під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Муляра, розглянуто  питання, які стосувалися  доцільності  позбавлення батьківських громадян відносно їх малолітніх дітей.
    Доповідачами з даних питань був провідний спеціаліст сектору з питань опіки, піклування, усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей Віталій Матвійчук.  
    На засіданні комісії заслухано громадян,  які обґрунтували причини і мотиви звернення до органу опіки та піклування. В процесі розгляду питань, заявників ознайомлено із нормами законодавства та прийнято конкретні рішення щодо розв’язання порушених проблем.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2345 | Переглядів: 327Дата публікації: 13:24 23.05.2018